Biało-czerwone przeboje zabrzmią na Rynku Głównym. Pojawią się znane gwiazdy

fot. Materiały prasowe

W sobotę 11 listopada na krakowskim rynku wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wszystko w ramach 7. edycji „Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów”.

Radio RMF FM tradycyjnie już zaprasza mieszkańców Krakowa i turystów do wspólnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

Koncert w formie karaoke rozpocznie się o godz. 12:00 na Rynku Głównym od odśpiewania hymnu narodowego. Później polskie hity wszech czasów zaśpiewają Roxie Węgiel, Daria Marx, Dominik Dudek, Kuba Szmajkowski i zespół Kombi.

Obok sceny na wielkim telebimie wyświetlane będą specjalnie przygotowane animacje i teksty utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Elektryczne Gitary, Feel, Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko, Viki Gabor, Antek Smykiewicz, Natalia Zastępa, Lanberry i Marcin Sójka.