Finał Tour de Pologne w Krakowie. Utrudnienia w ruchu [INFORMATOR]

fot. pexels.com

W piątek, 5 sierpnia odbędzie się 7. etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Część trasy przebiegać będzie przez Kraków, dlatego też tego dnia występować będą utrudniania na drogach małopolskiej stolicy. Do wszystkich uczestników ruchu apelujemy o ostrożność.

W najbliższy piątek krakowscy policjanci zabezpieczać będą część trasy przejazdu kolarzy biorących udział w wyścigu, który rozpocznie się w Skawinie, a zakończy na krakowskich Błoniach.

Utrudnienia

Pierwsze utrudnienia w ruchu pojawią się w piątek od wczesnych godzin porannych na ul. Focha, Kałuży oraz al. 3 Maja. Od ok. godz. 13:00 utrudnienia wystąpią także na ul. Piastowskiej oraz Królowej Jadwigi, natomiast około godziny 15:30 pojawią się one na Alejach Trzech Wieszczów.

Na godzinę 18:00 planowany jest wjazd kolarzy do Krakowa od strony ulicy Księcia Józefa. Zawodnicy przejadą trasą: Ks. Józefa – Most Zwierzyniecki – Zielińskiego – Praska – Szwedzka – Tyniecka – Madalińskiego – Konopnickiej – Most Dębnicki – Krasińskiego – Mickiewicza – Reymonta – Piastowska – Królowej Jadwigi – Focha. Na tych ulicach również musimy liczyć się z utrudnieniami w ruchu, które potrwać mogą do późnych godzin wieczornych.

comments powered by Disqus