Pobili dwóch mężczyzn nad Wisłą. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawców

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców, którzy pobili dwóch mężczyzn na bulwarach wiślanych.

W czwartek, 1 września, w godzinach popołudniowych na bulwarach wiślanych w rejonie ul. Powiśle (Bulwar Czerwieński), do dwóch mężczyzn podbiegła grupa pięciu innych osób, która zaczęła ich atakować i zadawać ciosy. U jednego z pokrzywdzonych spowodowali obrażenia w obrębie twarzoczaszki.

W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód prowadzi dochodzenie, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa.

Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.