Püdelsi zagrają w Krakowie. Przed nami Rockhouse Festiwal

Energiczne koncerty, dobra zabawa i wyjątkowy klimat. Już w niedzielę 19 listopada w klubie Poczta Główna przy ulicy Westerplatte 20 odbędzie się Rockhouse Festiwal. Gwiazdą wieczoru będą Püdelsi.

Przed nami trzecia edycja jednego z najbardziej lubianych i rozrywkowych lokalnych festiwali współczesnego rocka w Krakowie.

Rockhouse Festiwal rozpocznie się konkursem dla sześciu nieprzeciętnie utalentowanych krakowskich zespołów. Każda z ekip zaprezentuje pięć swoich najlepszych utworów.

Koncerty oceniać będzie zawodowe jury oraz publiczność. Zwycięzca wspomnianego konkursu - Rockhouse Festiwal Contest, otrzyma nagrody rzeczowe od partnerów festiwalu.

Po ogłoszeniu wyników zabrzmi specjalny projekt Rockhouse Festiwal Anthem 2023. Tuż po nim, do akcji wkroczą Püdelsi. To legendarny zespół założony w 1985 roku w Krakowie. Najbardziej rozpoznawalną płytą grupy jest „Wolność Słowa”. Album osiągnął status złotej płyty.

Równolegle na małej scenie cały czas odbywać się będą występy krakowskich DJ-ów. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:30. Bilety w cenie 29 zł (ulgowy) i 39 zł (normalny) dostępne w przedsprzedaży online.