Remont nawierzchni na wiadukcie nad ul. Stella-Sawickiego

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

– W najbliższy weekend drogowcy zajmą się wymianą sfatygowanej nawierzchni na węźle drogowym im. gen. Ludomiła Rayskiego (wiadukt nad ul. I. Stella-Sawickiego). W trakcie prac obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu – informuje ZDMK. Prace będą prowadzone od północy w sobotę do 4:30 w poniedziałek.

W pierwszym etapie zamknięte zostaną lewoskręty na węźle i wewnętrzne pasy na wprost. Wyznaczone w terenie zostaną trasy objazdowe dla: kierunku rondo Czyżyńskie; kierunku rondo Mogilskie – ul. Wiślicka; kierunku ul. Stella-Sawickiego – ul. Medweckiego; kierunku ul. Nowohucka – ul. Medweckiego; ul. Nowohucka – ul. Mogilska.

Drugi etap wymaga zamknięcia lewoskrętow na węźle i wewnętrznych pasów na wprost oraz lewoskrętu z al. Jana Pawła II w ul. Stella-Sawickiego. Wyznaczone w terenie zostaną trasy objazdowe dla: kierunku rondo Czyżyńskie – rondo Dywizjonu 308; kierunku rondo Mogilskie – ul. Wiślicka; kierunku ul. Nowohucka – ul. Medweckiego; ul. Nowohucka – ul. Mogilska.

– W trakcie każdego z etapów dostępne będą przejazdy: pod węzłem w ciągu ulic Stella-Sawickiego i Nowohuckiej, na wprost w ciągu al. Jana Pawła II (po jednym pasie w każdym kierunku). Będzie możliwość zawrócenia na rondzie Czyżyńskim i na skrzyżowaniu z ul. Markowskiego – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

comments powered by Disqus