W poniedziałek tramwaje wracają na Kalwaryjską. Sprawdź zmiany w rozkładach [INFORMATOR]

fot. Julia Ślósarczyk/LoveKraków.pl

W poniedziałek 17 lutego, po zakończeniu prac na torowisku, zostanie przywrócony ruch tramwajów na ul. Kalwaryjskiej. Sprawdź, jak pojadą poszczególne linie.

Linie tramwajowe:

- nr 1 – będzie kursować po stałej trasie. Częstotliwość kursowania w dni powszednie w dalszym ciągu będzie zmniejszona do 15 minut.

- nr 6, 10, 44 – w dalszym ciągu będą zawieszone. W zamian za linie nr 44 kursuje linia nr 49.

- nr 8 – będzie kursować po kolejnej trasie czasowo zmienionej: „Borek Fałęcki” – ... – ul. Kalwaryjska, ul. Limanowskiego, ul. Na Zjeździe, ul. Starowiślna, ul. Dominikańska – ... – „Bronowice Małe”. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian.

- nr 11, 17, 19 – zostaną przywrócone na stałe trasy.

- nr 71 – zostanie przywrócona i będzie kursować po trasie: „Wzgórza Krzesławickie” – ul. Kocmyrzowska, ul. Bieńczycka, al. Pokoju, ul. Grzegórzecka, ul. Dietla, ul. Monte Cassino, ul. Kapelanka, ul. Grota-Roweckiego – „Czerwone Maki P+R”. Linia będzie kursować tylko w dni powszednie w godz. od ok. 5.30 do ok. godz. 20.00 z częstotliwością co 15 minut.

- nr 72, 74, 77, 79 – zostaną zlikwidowane.

- nr 76 – zostanie przywrócona i będzie kursować po trasie: „Łagiewniki” – ul. Wadowicka, ul. Kalwaryjska, ul. Limanowskiego, ul. Wielicka, ul. Nowosądecka, ul. Witosa – „Kurdwanów P+R”. Linia będzie kursować tylko w dni powszednie w godz. od ok. 5.30 do ok. godz. 20.00 z częstotliwością co 15 minut.

pozostałe linie tramwajowe – zostaną wprowadzone korekty rozkładów jazdy.

Linia autobusowa nr 711 zostanie zlikwidowana.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze