Azjatycka kuchnia i kraftowe trunki zawładną Tauron Areną

fot. Eryk Ruta/LoveKrakow.pl

14 i 15 października w Tauron Arenie odbędą się dwa festiwale: Azjatycki oraz Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych.

Festiwal Azjatycki to wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji.  goście będą mogli spróbować azjatyckich smaków, przeżyć nowe doznania kulinarne oraz zaczerpnąć inspiracje, które powtórzą w swojej kuchni.

Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyczne smaki wschodu jak i te oryginalne, niedostępne na co dzień dania. Tajskie curry z chrupiącymi warzywami i ryżem jaśminowym, chińskie pierożki dim sum przygotowywane w parnikach, pikantny kimchi udon czy może indyjskie tikka masala.

Z procentami

Równocześnie odbywać się będzie festiwal rzemieślniczych napojów alkoholowych. – Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannością, są unikalne i przepyszne – zachęcają organizatorzy.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny