Krótko

Bójka pod hotelem Forum. Wyglądało groźnie, zgłoszenia brak

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Pod koniec maja przed dawnym hotelem Forum doszło do bójki z udziałem kilkunastu osób. W ruch poszły niebezpieczne narzędzia, gaz, ale i leżaki czy krzesła.

Film z nagraniem zdarzenia krążył przed długim weekendem wśród kibiców. Widać na nim bójkę z udziałem grupy mężczyzn, po której napastnicy oddalają się alejką Bulwarów Wiślanych.

Choć upłynęło już kilka dni, na temat incydentu wciąż niewiele wiadomo. – 29 maja tuż przed godziną 22.00 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie o bójce kilkunastu osób przy byłym Hotelu Forum. Osoby, które miały brać udział w bójce oddaliły się przed przyjazdem patrolu. Na miejscu nie było osób poszkodowanych. Interwencja zakończyła się pouczeniem osoby zgłaszającej o możliwości złożenia zawiadomienia w jednostce policji. Do chwili obecnej w związku z tym zdarzeniem nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie – pisze Anna Wolak-Gromala z małopolskiej policji w odpowiedzi na nasze pytania.

Nie jest to odosobniony przypadek, w którym po tego typu zdarzeniach nikt nie zgłasza oficjalnego zgłoszenia na policji. 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Dębniki