IKEA w Nowej Hucie?

W centrum handlowym M1 w Krakowie powstał tymczasowy punkt IKEA. Można tu porozmawiać z doradcą i za pośrednictwem gogli VR odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach sklepu IKEA Kraków. Specjalnie dla mieszkańców północno-wschodnich dzielnic zorganizowano też konkurs, w którym można wygrać kompletną metamorfozę kuchni.

Punkt IKEA w M1 Kraków funkcjonować będzie do końca listopada 2019 roku. Powstał z myślą o mieszkańcach Nowej Huty, Czyżyn, Bieńczyc, Mistrzejowic, Wzgórz Krzesławickich oraz Dąbia. To właśnie do nich skierowany jest konkurs, w którym 3 osoby wygrają metamorfozę swojej kuchni. Obejmuje ona pomiarowanie, projekt, zakup materiałów budowlanych, prace remontowe i oczywiście meble oraz AGD z asortymentu IKEA wraz z usługą transportu i montażu. Warunkiem udziału w akcji jest odwiedzenie punktu IKEA w M1, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

W punkcie IKEA w M1 można zobaczyć próbki rozwiązań kuchennych IKEA oraz skorzystać z pomocy doradcy przy planowaniu tego pomieszczenia. Zainteresowani odbędą też wirtualną wycieczkę po wnętrzach kuchennych IKEA Kraków, gdzie wiernie odwzorowano blisko 30 kuchni z krakowskich mieszkań.


– Wiemy, że mieszkańcy Czyżyn, Nowej Huty i okolicznych dzielnic bardzo licznie odwiedzają nasz sklep, dlatego postanowiliśmy zaproponować im jeszcze wygodniejszą formę spotkania z IKEA. Punkt w M1 powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z naszymi doradcami czy wykonać projekt wymarzonej kuchni bliżej swojego miejsca zamieszkania – mówi Mateusz Szpetkowski, Kierownik Marketingu IKEA Kraków.

Punkt IKEA w centrum handlowym M1 funkcjonuje od 2 do 30 listopada. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie IKEA Kraków.comments powered by Disqus