Moda, design i natura w jednym miejscu. Nadchodzi świąteczny Kiermash

fot. Michał Ziębowicz/mat. prasowe Kiermashu

Targi mody niezależnej i designu wracają w świątecznej odsłonie. Tym razem wydarzenie odbędzie się w weekend 16 i 17 grudnia w hali Cracovii. Nie zabraknie bożonarodzeniowych dekoracji oraz prezentów.

Kiermash to targi niezależnej mody i designu, na których pojawią się niszowe polskie marki oferujące nie tylko ubrania, gadżety, akcesoria czy kosmetyki, ale i moc pomysłów na świąteczne upominki. Od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, aż po biżuterię i tradycyjne skarpety.

– Już nie możemy doczekać się grudniowej edycji Kiermashu. Obiecujemy Wam naprawdę magiczny klimat, pełen niespodzianek i nowości. Dajcie się ponieść świątecznej atmosferze i koniecznie zajrzyjcie do nas – zachęcają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy wydarzenia.

Moda, natura i design

Jak zawsze, na stoiskach pojawi się sporo nietuzinkowej mody. Będą kolorowe kurtki i płasze, bluzy, sukienki, spodnie, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki, ręcznie wytwarzana biżuteria oraz starannie wyselekcjonowany design. Kiermash promuje zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów, dlatego też oferowane produkty tworzone są w duchu „zero waste”.

Co jeszcze czekać będzie na Kiermashu? Naturalne, ekologiczne i wegańskie kosmetyki, idealne zwłaszcza na zimowy czas, gdy skóra potrzebuje dodatkowej ochrony.

– Na targach znajdzie się również stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli w Leszczynie, dzięki którym wnętrza domów wypełnią się nie tylko urokiem świeżych drzewek, ale również ich zapachem – podkreślają organizatorzy.

Coś na ząb

Podczas wydarzenia będzie można wstąpić do strefy Art&Food Bazar i spróbować kulinarnych specjałów od lokalnych dostawców. Na stoiskach znajdą się grzane wina, aromatyczne kawy i herbaty, a także słodycze, miody, syropy, pasty i inne przetwory.

Kiermash odbędzie się 16 i 17 grudnia w hali Cracovii przy al. Focha 40. W sobotę organizatorzy zapraszają w godz. 11:00 – 19:00, a w niedzielę w godz. 11:00-18:00. Wstęp wolny.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.