Powstaje nowa strefa food trucków na Ruczaju [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W weekend majowy przy ul. Kapelanka 43 zostanie otwarta nowa plenerowa przestrzeń gastronomiczno-rozrywkowa. Nie zabraknie tam dobrego jedzenia, napojów i strefy relaksu, w tym także miejsca do zabaw dla dzieci.

Oficjalne otwarcie Chillout Zone Ruczaj nastąpi w piątek, 29 kwietnia. Powierzchnia nowej strefy food trucków wynosi ponad 2500 mkw. wraz z całorocznie dostępną halą (180 mkw.). Jak czytamy w komunikacie założycieli, Chillout Zone Ruczaj pomieści maksymalnie 14 food trucków, w tym kontener gastronomiczny z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi.

Na terenie strefy będą dostępne toalety w budynku, bezpłatny parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci, bo oferta tego miejsca jest kierowana przede wszystkim do rodzin. – Rodziny z dziećmi to jest nasz docelowy klient, aczkolwiek zapraszamy wszystkich mieszkańców. Ruczaj, Łagiewniki-Borek Fałęcki, blokowiska powstałe w pobliżu Garbarni czy te budujące się w Skotnikach to obszary miasta, z których, mamy nadzieję, goście najczęściej będą do nas przybywać – mówi nam przedstawicielka Chillout Zone Ruczaj.

– W największej sypialnianej dzielnicy Krakowa, gdzie brakuje jakichkolwiek wydarzeń lokalnych, przygotowaliśmy miejsce na każdą wolną chwilę. Dzieci będą mogły spędzić czas na placu zabaw, a dorośli w tym czasie rozsiądą się w strefie relaksu. Dla tych bardziej aktywnych mamy przygotowaną strefę rekreacyjną z biliardem czy cymbergajem. Będziemy też organizować wydarzenia tematyczne – dodaje przedstawicielka strefy.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Dębniki
comments powered by Disqus