Remont na ul. Grzegórzeckiej wpłynie na ruch tramwajów [INFORMATOR]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
W poniedziałek i wtorek (15 i 16 listopada) od godz. 20 do końca dnia tramwaje nie będą kursować na odcinku od ronda Grzegórzeckiego do przystanku „Starowiślna”. W tym czasie swoje trasy zmienią linie nr 1, 19 i 22.
Powodem wyłączenia ruchu pojazdów szynowych jest naprawa nawierzchni na torowisku w ciągu ulicy Grzegórzeckiej. Ruch autobusów będzie się odbywał bez zmian.

Zmiany tras linii tramwajowych 15 i 16 listopada – od godz. 20 do końca kursów w danym dniu (rozkłady nie zostaną zmienione):

- nr 1 – „Salwator” – ... – ul. Dominikańska, ul. Westerplatte, ul. Lubicz, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju – ... – „Wzgórza Krzesławickie”,

- nr 19 – „Borek Fałęcki” – ... – ul. Starowiślna, ul. Westerplatte, ul. Pawia – „Dworzec Towarowy”,

- nr 22 – „Borek Fałęcki” – ... – ul. Dietla, ul. Starowiślna, ul. Westerplatte, ul. Lubicz, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju – ... – „Kopiec Wandy”. 

Bilety okresowe wykupione na linie nr 1, 19 i 22 zachowują ważność na stałych i zmienionych trasach tych linii, a także w autobusach linii nr 184 na odcinku „Rondo Grzegórzeckie” – „Starowiślna”. Ponadto bilety okresowe wykupione na linię nr 19 zachowują ważność we wszystkich pojazdach na odcinku „Teatr Słowackiego” – „Rondo Mogilskie”. 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki