W piątek wielkie otwarcie krakowskiego Ogrodu Świateł. Pół miliona lampek [WIZUALIZACJE]

Już w ten piątek o godzinie 16 wielkie otwarcie tegorocznej edycji Ogrodu Świateł. Instalacja powstała przy al. Pokoju 68.

Co w tym sezonie czeka na zwiedzających? Na całość widowiska składa się niemal 30 instalacji świetlnych, takich jak np. domek krasnoludków w postaci 12-metrowego tunelu świetlnego, kopalnia brylantów i diamentów oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 tys. świateł led, a także cieszące się dużą popularnością pokazy laserowe.

– Nie zabraknie elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz dobrego zakończenia, czyli wybudzenia królewny przez księcia ze snu, po którym wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką – informuje Ada Jasik z firmy organizującej Ogród Świateł.

Krakowianie chcący zobaczyć jedną z największych wystaw świetlnych w Polsce rozlokowaną na świeżym powietrzu, na powierzchni aż sześciu hektarów parku, w otoczeniu drzew ozdobionych przez ponad pół miliona świateł LED, będą mieli niezwykłą okazję do stworzenia ciekawych wspomnień i pamiątek w postaci pięknych zdjęć i filmów. W uchwyceniu pięknych kadrów pomoże zwiedzającym wiele urokliwych photo pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy.

Bilety w sprzedaży są dostępne na stronie internetowej www.bilety.ogrodswiatel.pl oraz w kasach na terenie Ogrodu Doświadczeń w Krakowie.