FlixBusem z Krakowa do Chorwacji. Ponad 300 kierunków

fot. mat. prasowe

FlixBus ogłosił rekordową liczbę kierunków na sezon letni. W ofercie z Krakowa pasażerowie znajdą bezpośrednie połączenia do ponad 300 miast.

FlixBus udostępnił podróżnym rekordową siatkę połączeń. Wzrosła o 15 proc. w porównaniu do roku poprzedniego. Obecnie w ofercie jest 160 linii krajowych i zagranicznych, a ich liczba w najbliższych miesiącach wzrośnie.

W szczycie sezonu pasażerowie mogą bezpośrednio z Krakowa dotrzeć do 18 krajów, w tym m.in. Chorwacji, Włoch, Francji i Norwegii.

– Na tegoroczny sezon przygotowaliśmy dużo nowych i ciekawych kierunków, w samej Polsce pojawiło się blisko 30 miast, które wcześniej nie były dostępne w naszej siatce połączeń. Jestem przekonany, że każdy podróżujący znajdzie dla siebie wybrany kierunek – mówi Michał Leman, dyrektor FlixBusa w Polsce.

Podkreśla, że „można wybrać się na jednodniowy city-break, można też pojechać nieco dalej na dłuższy urlop”. – W trakcie wakacji klienci FlixBusa mają do dyspozycji bezpośrednio z Krakowa ponad 300 destynacji w 18 krajach. A z jedną lub dwoma przesiadkami, prawie cała kontynentalna Europa jest w zasięgu ręki – podkreśla Leman.

W ofercie znajdują się połączenia od Świnoujścia po Trójmiasto. Pasażerowie mogą korzystać z linii nocnych, co pozwala dotrzeć na miejsce z samego rana. 

FlixBus oferuje łącznie 18 międzynarodowych kierunków bezpośrednio z Krakowa. Z naszego miasta można dostać się do miejscowości w Czechach, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii. Pasażerowie mogą podróżować autobusem nawet do Norwegii z transferem promowym, wszystko w jednym bilecie.

Dla fanów cieplejszych kierunków w tegorocznej siatce połączeń znalazły się, m.in. Walencja, Triest, Padwa, Milan, Split, Makarska, Dubrownik, Nicea, Marsylia czy Paryż.