Jedyna taka impreza. „Kraków jest spragniony tuningowych wrażeń”

Ponad 300 modyfikowanych samochodów z różnych epok motoryzacji, spotkania z twórcami, youtuberami, influencerami z branży tuningu i motosportu, wystawa czołowych firm tuningowych już 9 października w EXPO Kraków.

Podczas tegorocznej edycji Tuning Show Expo prezentowane będą samochody rajdowe, streetowe, sportowe, nowoczesne i klasyczne. Wszystkie poddane zaskakującym modyfikacjom.

– Kraków jest spragniony tuningowych wrażeń. W pierwszej godzinie od zamieszczenia informacji w mediach społecznościowych otrzymaliśmy zgłoszenia od 100 tuningowców, dzień później ta liczba się podwoiła. Cała branża czuje się podekscytowana, ponieważ już za chwilę ponownie spotkamy się i poczujemy klimat, jak za dobrych czasów! – zapowiada Tomasz Pansewicz z TuningKingz Shop.

Marcin Bugajski, członek zarządu Expo Kraków mówi, że na dwa tygodnie przed wydarzeniem mają zapełnione pojazdami dwie hale oraz lobby. – Zainteresowanie imprezą jest ogromne. Branża tuningowa w pięknym stylu chce zakończyć sezon motoryzacyjny, a my jako współorganizatorzy wydarzenia i właściciele EXPO Kraków dołożymy wszelkich starań, aby impreza została zorganizowana na jak najwyższym poziomie – dodaje Marcin Bugajski.

Udział w tegorocznej edycji Tuning Show Expo potwierdzili m.in. Grzegorz Duda – czternastokrotny mistrz Polski w wyścigach i rajdach samochodowych oraz czterokrotny mistrz Europy FIA w wyścigach górskich, Karol Duda – uzdolniony piętnastolatek, który startuje w Mistrzostwach Europy Wyścigów Górskich, Kacper Wróblewski – zawodnik Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz popularni youtuberzy – Karol Jagoda (Jagodowy), Damian Kurcz i Marcin Radecki. Spotkania odbywać się będą na Scenie Głównej.

Bilety dostępne są na stronie https://tuningshowexpo.exposupport.pl/

Bilet wstępu – 15 zł
Wstęp bezpłatny dla dzieci do 10 roku 
Parking – 20 zł

 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus