Kiermash. Świąteczne prezenty czekają

fot. mat.prasowe Kiermashu

Czas na świąteczną odsłonę Kiermashu. Chociaż wydarzenie odbędzie się w wersji online, pomysłów na prezent z pewnością nie zabraknie. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Kiermash, czyli małopolskie targi mody niezależnej i designu wracają  w bożonarodzeniowej odsłonie online (www.facebook.com/kiermash). Wydarzenie potrwa od 17 do 20 grudnia.

– Pomimo ogromnych nadziei na spotkanie na żywo, ogólnopolskie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, po raz kolejny sprawiły, że z kiermashowymi wystawcami zobaczycie się w Internecie. Ale przecież i tak, w tej czy innej formule uwielbiacie Kiermash – zachęcają do zakupów online organizatorzy wydarzenia.

U wystawców znajdziecie sporo zniżek, możliwa będzie darmowa przesyłka . Wśród propozycji piękne, unikalne i etycznie wyprodukowane produkty. A wśród nich m.in. płaszcze i kurtki, ciepłe, ręcznie wytwarzane czapki i szaliki, funkcjonalne torby i nerki zaprojektowane i uszyte przez polskie marki, biżuteria rodem z małych manufaktur.

Dobrze znany i lubiany Art&Food Bazar zapewni spotkanie z regionalnym jedzeniem. W menu przetwory, miody czy soki.

W ramach Kiermashu odbędą się również warsztaty z dekorowania ciasteczek, warsztaty tworzenia wieńców świątecznych i warsztaty robienia grzanego wina (propozycja skierowana do osób pełnoletnich).

Kiermash nie zapomina również o najmłodszych! W tym roku organizatorzy zapraszają na warsztaty z Panią Miarką.

- Jeśli ktoś jeszcze nie zna „Miarologii”, to w tym roku koniecznie powinien to nadrobić i zarazić się tym szalenie kreatywnym myśleniem na temat otaczającego nas świata – zachęcają do udziału organizatorzy.

 

comments powered by Disqus