Kolejny dealer złapany

fot. Krzysztof Kalinowski/Lovekrakow.pl

Krakowscy policjanci zatrzymali 34-latka, u którego zabezpieczyli łącznie ponad 750 gramów nielegalnych substancji. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


Kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań w rejonie Bronowic przebywa mężczyzna, który może posiadać nielegalne substancje. Na miejscu zastali 34-latka, który nie ukrywał zaskoczenia z powodu policyjnej wizyty.

Funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mieszkania, w którym znaleźli blisko 600 gramów marihuany, ponad 130 gramów mefedronu i 25 gramów amfetaminy, dwie wagi elektroniczne oraz kilka telefonów komórkowych.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i dealerski przybornik, natomiast 34-latek został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego komisariatu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. Mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju i możliwości poręczenia majątkowego.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bronowice
comments powered by Disqus