Nowe połączenie lotnicze Ryanair. Kierunek: Półwysep Bałkański

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Ryanair poinformował o otwarciu nowych tras lotniczych. Samoloty przewoźnika będą latać z m.in. Krakowa do stolicy Albanii.

– Jako największa linia lotnicza w Europie, z przyjemnością ogłaszamy 200 tygodniowych lotów Ryanair do/z Albanii w ramach oferty zimowej 2023. 17 nowych tras zapewni natychmiastowy dostęp do kluczowych punktów turystycznych, takich jak Belgia, Czechy, Francja, Niemcy, Włochy, Polska, Rumunia, Szwecja i Wielka Brytania, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny i zwiększoną łączność dla Albańczyków, którzy chcą odwiedzić przyjaciół czy rodzinę za granicą – mówi Eddie Wilson, dyrektor generalny Ryanair DAC.

– Trasy te pozwolą milionom odwiedzającym doświadczyć cudów Albanii, od białych piaszczystych plaż Riwiery Albańskiej, po historyczną architekturę Gjirokastër i tętniącą życiem Tiranę – dodaje Wilson.

Z tej okazji przewoźnika ogłosił uruchomienie trzydniowej wyprzedaży miejsc na trasach do i z Tirany. Ceny rozpoczynają się od 145 zł w jedną stronę na podróże od 23 października do 24 marca, które należy zarezerwować do 11 czerwca.