Sprawdź wyjątkową ofertę flotową od BMW M-Cars

Wybór samochodu do firmowej floty podyktowany jest wieloma czynnikami – zarówno finansowymi, jak również specyfiką prowadzenia działalności. Samochody BMW dostępne w ofercie flotowej odpowiadają potrzebom właścicieli firm, nie tylko pod względem bogatej gamy modelowej, ale również spełniając surowe kryteria wizualne i techniczne.

– Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę, że samochód jest nie tylko narzędziem firmowym, ale może budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstwa, być jego wizytówką i podnosić atrakcyjność w oczach kontrahentów –  mówi manager floty Adam Sycz z salonu BMW M-Cars. Zapewnia, że portfolio samochodów w salonie M-Cars jest różnorodne i podkreśla, że w ofercie flotowej znajdują się również modele elektryczne i jak i te z napędem plug-in hybrid.

Samochody z edycji flotowych BMW gwarantują maksymalną wydajność, ale nie kosztem radości z jazdy. Dlatego właśnie BMW rozszerza oferty flotowe o modele wyposażone w wyjątkowe rozwiązania, oferując m.in. BMW serii 3 Limuzyna, BMW serii 3 Touring, BMW X3, BMW serii 5 Limuzyna oraz BMW serii 5 Touring. Opcjonalny inteligentny napęd na cztery koła xDrive zapewni optymalną trakcję, pewny kurs i stabilność. Co więcej, niezależnie od celu podróży opcje BMW ConnectedDrive pozwalają zachować łączność na trasie. Innowacyjne funkcje gwarantują optymalne zintegrowanie kierowcy i pojazdu ze światem zewnętrznym – w każdym miejscu i czasie. Manager floty dealera M-Cars zachęca do śledzenia oferty BMW stricte skierowanej dla firm, zauważając, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie ofertą na zakup wyższych modeli BMW w ofercie flotowej. Ożywienie ma miejsce szczególnie w przypadku nowego modelu BMW serii 5 Touring, w cenie 199 900 PLN. Ten fakt nie dziwi, z uwagi na to, że nowy model BMW serii 5 Touring zapewnia wysoki poziom zarówno w podróżach służbowych, jak również w wolnym czasie.Niewątpliwym atutem w ofercie flotowej BMW są dodatkowe świadczenia. Przez pierwsze 5 lat korzystania z samochodu lub do 100 tysięcy przejechanych kilometrów klienci mogą korzystać z pakietu serwisowego BMW Service Inclusive. Pokrywa on koszty serwisowania samochodu oraz przeglądów, wliczając w to oryginalne części BMW, olej oraz koszt pracy. W standardzie jest także opcja BMW Mobile Care, czyli szybka pomoc drogowa w przypadku awarii lub wypadku. Klienci mogą również korzystać z usług pakietu BMW Connected Drive, np. Teleservice czy usługa Concierge.

Adam Sycz z firmy M-Cars, wspomina również, o bardzo korzystnych opcjach finansowania zakupu BMW dla firm. Swoboda wyboru parametrów umowy oraz bogate portfolio innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczenia dają przedsiębiorcom możliwość wyboru najkorzystniejszej opcji.

To wszystko pokazuje, że BMW oferuje menedżerom zarządzającym flotą równie korzystne połączenie najlepszych w swojej klasie samochodów i usług. Stale udoskonalane technologie EfficientDynamics są najlepszym dowodem na to, że aby uzyskać niskie koszty eksploatacji i korzyści podatkowe nie trzeba rezygnować z dynamicznych osiągów i przyjemności z jazdy. Co można sprawdzić na jazdach testowych w salonie BMW M-Cars, ul. Josepha Conrada 20, w Krakowie.

 

comments powered by Disqus