Gwiazdy motoryzacji na Moto Show w Krakowie

fot. materiały prasowe

Elektryzują tłumy. Są wzorem do naśladowania dla wielu fanów motorsportu i nie tylko. Stali na podium wielu najważniejszych na świecie motoryzacyjnych imprez: od wyścigów kartingowych, przez rajdy samochodowe aż po ekstremalnie trudne offroadowe zawody. Oto ci, którzy nadają motoryzacji ton! Poznajcie Gości Specjalnych tegorocznej edycji MOTO SHOW w Krakowie!

Piątek (18.05.2018)

Jurji Protasow – Mistrz Ukrainy z 2008 roku oraz Grzegorz Olchawski, kierowca rajdowy jeżdżący w cyklu Historycznych Rajdów Samochodowych Mistrzostw Polski legendarnym Audi Quattro A2. Wezmą udział w pierwszej w Polsce prezentacji Toyoty Yaris GRMN. Po premierze goście będą mogli zwiedzać wystawę. Przypominamy, iż w tym dniu wstęp możliwy będzie wyłącznie z Zaproszeniami na Targi, karnetami Złotymi zakupionymi na Eventim oraz z akredytacją prasową.

Sobota – Niedziela (19-20.05.2018)

Rafał Sonik – pierwszy Polak, który indywidualnie wygrał legendarny Rajd Dakar. „SuperSonik”, bo na taki przydomek zapracował sobie krakowianin, to jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych quadowców na świecie.

Bracia Collins, którzy w świecie tuningu dzięki niebywałej, fachowej wiedzy i niesamowitym projektom są już prawdziwymi celebrytami. Wystarczy tylko wspomnieć, że pochodzący z Legnicy tunerzy, pracowali nad autami m.in. Wojciecha Szczęsnego, Garetha Bale’a, Cristiano Ronaldo i wokalistki Rity Ory.

Tomasz Czopik4-krotny Mistrz Polski (1997, 2000, 2002 i 2003) i Mistrz Europy Strefy Centralnej (2007). Ma za sobą starty w ponad 100 rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy.

Gosia Rdest – najszybsza Polka na torach wyścigowych w kraju i za granicą. Należy do zespołu fabrycznego Audi – Phoenix Racing, który jest jednym z najlepszych teamów wyścigowych w Europie. W styczniu tego roku zdobyła wraz z zespołem pierwsze miejsce w wyścigu 24-godzinnym w Dubaju w klasie GT4.

Wojciech „Wojtsen” Maląg, który zajmuje się modyfikowaniem aut. „Wojtsen” podczas MOTO SHOW w Krakowie z pewnością udowodni, że trendy modowe nie tyczą się tylko i wyłącznie ubrań, ale równie mocno wpisują się w branżę motoryzacyjną.

Maciej i Natalia Gładysz – nadzieje polskiej motoryzacji. Maciek w wieku 10 lat ma na koncie Mistrzostwo Polski 2017 w kartingu (kategoria MINI ROK), a 12-letnia Natalia w tej samej kategorii 4. miejsce.

Szczegółowy program MOTO SHOW w Krakowie dostępny jest na stronie www.motoshow.krakow.pl

comments powered by Disqus