Raport drogowy - środa 20.09

Jest środa, 20 dzień września wyruszamy na drogi Krakowa i Małopolski.
08:44
Całkowicie stanęło skrzyżowanie Saska-Nowohucka-Stoczniowców. Zdecydowanie więcej samochodów również na Mogilskiej w stronę Ronda, Brożka i Tischnera przed skrzyżowaniem z Zakopiańską, bardzo duży ruch na Bunscha przed skrzyżowaniem z Czerwonymi Makami. Na Nowohuckiej bez zmian, zator od od Centralnej. Poza tym mnóstwo drobnych zdarzeń, spowodowanych opadami deszczu.
08:25
Jak informuje GDDKiA na 371 km autostrady A4 w stronę Katowic (za węzłem Chrzanów) doszło do kolizji, oba pasy są przejezdne.

Kierowcy skarżą się na spore utrudnienia na ul. Powstańców w stronę al. 29 Listopada, zatłoczone również Strzelców i znana kierowcom z Prądnika droga przez "płyty". Sporo czasu stracicie na al. Pokoju, na której przystaniecie na odcinku Fabryczna-Rondo Grzegórzeckie. Postój czeka kierowców na Wzgórzach Krzesławickich, 44 w Skawinie w stronę Krakowa, a w kierunku przeciwnym ul. Zawiła.
08:09
Sporo dzieje się na Księcia Józefa, tam zator utworzył się już na wysokości skrzyżowania z Jodłową i ciągnie się za Most Zwierzyniecki do skrzyżowania z Królowej Jadwigi. Równie ciasno na Tynieckiej, Zielińskiego i Monte Cassino. W ślimaczym tempie poruszacie się ulicą Zawiłą, od Zakopiańskiej w strone Babińskiego. Na Alejach tłoczno od Krupniczej do Łobzowskiej, w przeciwną stronę nieco lepiej, choć tuż za Mostem Dębnickim staniecie na Konopnickiej, a to z powodu zajęcia pasa przez dewelopera.
07:50
No i mamy kolizję. Trzy samochody brały udział w stłuczce na rogu Centralnej i Nowohuckiej, w miejscu zdarzenia nie ma poważniejszych utrudnień.

Jak informują kierowcy, na Estakadzie Obrońców Lwowa utworzył się spory zator ciągnący się do estakady nad ul. Kuklińskiego, która także mocno zakorkowana. Sznur aut również na Nowohuckiej przed skrętem w Stoczniowców, na Sołtysowskiej i Centralnej w stronę al. Pokoju. Na północy, zatory w stałych miejscach, na Armii Krajowej, Opolskiej i w rejonie Białego prądnika.


07:33
Zaczynamy od kolizji na 474 kilometrze autostrady A4, pomiędzy Tarnowem, a Krakowem. Na pasie w stronę stolicy Małopolski samochód uderzył w bariery ochronne. Lewy pas zablokowany, jak informuje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać nawet godzinę.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale