Kiermash w wiosennej odsłonie. Tym razem w Hype Parku

W najbliższy weekend kolejna odsłona Kiermashu. fot. mat.prasowe Kiermashu

Kiermash powraca. W weekend 19 – 20 czerwca w Hype Parku zagości niezależna moda i użytkowy dizajn.

Tym razem Kiermash odbędzie się w Hype Parku, który od niedawna zmienia się w wiosenno - letni festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez muzycznych, targów i lokalnych inicjatyw.

Będzie w czym wybierać

Podczas wiosennej edycji na Kiermashu znajdziecie wiele niepowtarzalnych sukienek, letnich bluzek, lekkich płaszczy i akcesoriów odświeżających letni look. Torby, plecaki, nerki to też coś, czego z pewnością nie zabraknie. Wszystko to będzie okraszone autorskimi printami i niepowtarzalnymi krojami, przede wszystkim jednak wykonane w odpowiedzialny sposób w poszanowaniu dla planety, twórców i rzemieślników.

Z dużym entuzjazmem odwiedzających spotyka się polskie rzemiosło i ceramika, więc i tym razem Kiermash zaprosi mnóstwo manufaktur, które będą mogły zaprezentować swoje niepowtarzalne wyroby.

– Chcemy zapewnić, że z wielką uwagą monitorujemy bieżące wytyczne rządu dotyczące restrykcji epidemiologicznych. Na bieżąco dostosowujemy się do sytuacji i przygotowujemy na wszelkie (nawet najostrzejsze) wymogi sanitarne. Na Kiermashu zawsze możecie czuć się bezpiecznie – zapewniają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy imprezy.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Kiermash odbędzie się w dniach 19 – 20 czerwca.

19 czerwca   12:00 – 21:00

20 czerwca   12:00 – 18:00

comments powered by Disqus