Raport drogowy - czwartek 12.10

Jest czwartek, 12 dzień października, czas na informacje drogowe z Krakowa i Małopolski.
08:45
Odrobinę, ale tylko odrobinę lżej mają kierowcy w ciągu Kamieńskiego-Konopnickiej, a także jadący od Zabłocia w stronę Ronda Grzegórzeckiego. Kłopoty mogą mieć kierowcy w Kobierzynie, gdzie spory ruch na Bunscha w stronę Bobrzyńskiego i na Alejach Trzech Wieszczów, na których tłoczno zrobiło się od Kamiennej do Czarnowiejskiej.

Na obwodnicy tradycyjnie sporo samochodów pomiędzy węzłami Skawina i Tyniec.

08:25
Do porannej listy utrudnień na drogach dołączają Siódemka stojąca od Węgrzc i al. 29 Listopada stojąca na całej długości od rogatek do ślimaka pod Politechniką.

08:12
Tak wygląda od rana sytuacja na ul. Kamieńskiego i Konopnickiej. Wszystko przez prace drogowców, którzy zwężyli jezdnie na ul. Konopnickiej do jednego pasa w każdym kierunku, by usunąć betonowe separatory. Obok trwa inwestycja deweloperska, w ramach której realizowane jest nowe skrzyżowanie.

08:03
Po wypadku w Sienicznie, (to trasa z Krakowa do Olkusza), do którego doszło po godz. 6:00, kierowcy wciąż muszą zmagać się z utrudnieniami. W tej chwili w miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy. Zalecamy objazd przez Zimnodół i Osiek.
07:45
Kierowcy wciąż tkwią w okazałym korku, który ciągnie się od skrzyżowania Wielicka-Wlotowa, przez Kamieńskiego do Ronda Matecznego, w przeciwną stronę utkniecie na Konopnickiej. Wspomniana Wielicka stoi na całym podgórskim odcinku do estakady, ciasno na Tischnera, Zakopiańskiej i Wadowickiej, a także na Nowohuckiej w obie strony.

Od godz. 8:00 utrudnień mogą spodziewać się też kierowcy jadący autostradą A4, tam na 385 km w stronę Katowic (3 km za PPO w Balicach, a przed węzłem Rudno), pomarańczowe ludziki wkroczą na jeden pas na odcinku ok. 100 metrów. Zachowajcie ostrożność.

07:28
Zaczynamy od ogromnych korków w rejonie Ronda Matecznego. Wszystko przez zwężenia wzdłuż ul. Konopnickiej. W tym miejscu, drogowcy usuwali betonowe separatory. Jak donoszą pasażerowie MPK, autobusy zaliczają nawet trzydziestominutowe opóźnienia.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcejŻycie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale