Raport drogowy - czwartek 12.10

Jest czwartek, 12 dzień października, czas na informacje drogowe z Krakowa i Małopolski.
08:45
Odrobinę, ale tylko odrobinę lżej mają kierowcy w ciągu Kamieńskiego-Konopnickiej, a także jadący od Zabłocia w stronę Ronda Grzegórzeckiego. Kłopoty mogą mieć kierowcy w Kobierzynie, gdzie spory ruch na Bunscha w stronę Bobrzyńskiego i na Alejach Trzech Wieszczów, na których tłoczno zrobiło się od Kamiennej do Czarnowiejskiej.

Na obwodnicy tradycyjnie sporo samochodów pomiędzy węzłami Skawina i Tyniec.

08:25
Do porannej listy utrudnień na drogach dołączają Siódemka stojąca od Węgrzc i al. 29 Listopada stojąca na całej długości od rogatek do ślimaka pod Politechniką.

08:12
Tak wygląda od rana sytuacja na ul. Kamieńskiego i Konopnickiej. Wszystko przez prace drogowców, którzy zwężyli jezdnie na ul. Konopnickiej do jednego pasa w każdym kierunku, by usunąć betonowe separatory. Obok trwa inwestycja deweloperska, w ramach której realizowane jest nowe skrzyżowanie.

08:03
Po wypadku w Sienicznie, (to trasa z Krakowa do Olkusza), do którego doszło po godz. 6:00, kierowcy wciąż muszą zmagać się z utrudnieniami. W tej chwili w miejscu zdarzenia wprowadzony jest ruch wahadłowy. Zalecamy objazd przez Zimnodół i Osiek.
07:45
Kierowcy wciąż tkwią w okazałym korku, który ciągnie się od skrzyżowania Wielicka-Wlotowa, przez Kamieńskiego do Ronda Matecznego, w przeciwną stronę utkniecie na Konopnickiej. Wspomniana Wielicka stoi na całym podgórskim odcinku do estakady, ciasno na Tischnera, Zakopiańskiej i Wadowickiej, a także na Nowohuckiej w obie strony.

Od godz. 8:00 utrudnień mogą spodziewać się też kierowcy jadący autostradą A4, tam na 385 km w stronę Katowic (3 km za PPO w Balicach, a przed węzłem Rudno), pomarańczowe ludziki wkroczą na jeden pas na odcinku ok. 100 metrów. Zachowajcie ostrożność.

07:28
Zaczynamy od ogromnych korków w rejonie Ronda Matecznego. Wszystko przez zwężenia wzdłuż ul. Konopnickiej. W tym miejscu, drogowcy usuwali betonowe separatory. Jak donoszą pasażerowie MPK, autobusy zaliczają nawet trzydziestominutowe opóźnienia.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale