Raport drogowy - wtorek 22.08

Jest wtorek, 22 sierpnia, wyruszamy na drogi Krakowa i Małopolski.
08:41
Poranny szczyt komunikacyjny powoli za nami. Większość ulic przejezdna bez żadnych utrudnień, a te, np. na al. Powstańców Śląskich, al. Powstańców Wielkopolskich czy ul. Nowohuckiej nie są już tak uciążliwe.

Zdecydowanie spokojniejszy ruch na trasach dojazdowych, nawet przejazd zatłoczoną zwykle DK 44 w Skawinie nie nastręcza większych problemów.
08:25
Jak informują kierowcy, na ul. Bunscha w Kobierzynie doszło do potrącenia rowerzysty. Policja jedzie już na miejsce.

08:15
Jak informują kierowcy przytkała się nieco obwodnica w rejonie węzła Skawina, w stronę Katowic, pamiętajcie, by ostrzegać awaryjnymi. Ubyło samochodów na ulicach Igołomskiej i Wielickiej, bez większych zmian na al. Powstańców Śląskich, Tischnera i Kamieńskiego.
07:45
Ruch w rejonie ul. Wita Stwosza nieco się zagęścił, pomimo ułatwienia, jakim jest rondo turbinowie. Więcej chętnych na przejazd także ul. Nowohucką od mostu na Wiśle do świateł z ul. Stoczniowców. Dłuższy postój czeka Was również na ul. Wielickiej przed estakadą. Na ul. Tischnera wyraźnie więcej samochodów, zarówno na nitce w stronę ul. Zakopiańskiej, jak i w kierunku ul. Kamieńskiego. Na ul. Opolskiej wstrzymują Was jedynie światła, podobnie na Alejach.
07:26
Spokojnie i bezkorkowo mija wtorkowy poranek na naszych ulicach. Policja donosi, że oprócz drobnej stłuczki na ul. Bora-Komorowskiego nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia. Oby tak dalej.

W tej chwili trudno mówić o korkach z prawdziwego zdarzenia, ciaśniej jedynie na al. Powstańców Śląskich w stronę Nowej Huty, ul. Monte Cassino przed wjazdem na Rondo grunwaldzkie i w rejonie Nowego Kleparza. Obwodnica i dojazdówki przejezdne bez utrudnień, nieco wolniej poruszacie się jedynie ul. Igołomską od ul. Brzeskiej do ul. Rzepakowej.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale