Konferencja PiS bez krakowskich liderów

Konferencja Prawa i Sprawiedliwości fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Małopolscy politycy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali nowy billboard wyborczy z hasłem „Dobry czas dla Polski”.

W krakowskiej konferencji uczestniczyli liderzy trzech małopolskich okręgów wyborczych do sejmu (tarnowskiego, oświęcimskiego oraz sądeckiego).

Rafał Bochenek, który otwiera listę PiS w zachodniej Małopolsce, zapowiadał, że kandydaci na posłów oraz senatorów będą uczestniczyć w wielu spotkaniach.

– W trakcie tych spotkań nie tylko będziemy starali się podsumować to, co udało się zrobić przez ostatnie cztery lata. Będziemy pokazywać, że jesteśmy partią wiarygodną, skuteczną i dotrzymującą słowa w realizacji obietnic. Będziemy także chcieli odpowiedzieć na państwa potrzeby, składając konkretne rozwiązania na przyszłość – mówił Rafał Bochenek.

Bochenek zaprezentował także nowy plakat wyborczy ugrupowania. – Billboard przypomina wszystkim Polakom o rozwiązaniach, przełomowych reformach, które na przestrzeni ostatnich lat rząd Prawa i Sprawiedliwości skutecznie wdrażał – podkreślił.

Na konferencji u stóp Wawelu zabrakło pierwszej trójki krakowskiej listy. Poseł Małgorzatę Wassermann, marszałka Ryszarda Terleckiego oraz ministra Andrzeja Adamczyka miały zatrzymać sprawy warszawskie.

Barbara Bubula, która startuje z czwartego miejsca, mówiła, że „na tej liście każdy znajdzie swojego kandydata”.

 

comments powered by Disqus