Masz pomysł na biznes? Zgłoś go!

fot. mat. prasowe

Myślisz o założeniu własnej firmy, stworzeniu swojego produktu bądź usługi, ale boisz się klęski? Masz pomysł w głowie, ale nie wiesz jak przekuć go w biznes? Szukasz wiedzy i pieniędzy na start? To wszystko zapewni ci udział w konkursie Kraków Business Starter. Wszyscy zainteresowani, a w szczególności studenci i absolwenci krakowskich uczelni do 4 maja mogą zgłaszać swoje pomysły na projekt biznesowy.

Kraków Business Starter (KBS) to program skierowany głównie do młodych osób, którzy mają pomysł na firmę. Konkurs daje szansę na bezpłatne rozpoczęcie biznesu w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, pod okiem specjalistów oraz rozwoju swoich kompetencji i umiejętności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

– Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Kraków Business Starter. W tegorocznej edycji pula nagród do wygrania to ponad 100 tyś zł. Dzięki konkursowi chcemy rozwijać krakowskie środowisko startupowe dlatego też w tym roku liczymy na ponad 200 zgłoszeń – mówi Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP.

Finalnie cztery najlepsze projekty otrzymają nagrodę w wysokości 10 tysięcy zlotych.

Projekt realizowany jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie oraz  Mecenasa działań AIP Kraków firmę UBS.

comments powered by Disqus