Sindbad wznawia kursy z Niemiec do Krakowa

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
W nadchodzącym tygodniu firma Sindbad wznawia kursy autokarów z Niemiec do Polski. Chodzi o trasy Kolonia – Kraków i Stuttgart-Kraków. W maju przewoźnik planuje uruchomić kolejne połączenia z Niemcami.

– Przejazdy z Kolonii do Krakowa odbędą się 25, 27 i 30 kwietnia, natomiast ze Stuttgartu do Krakowa 27 i 30 kwietnia. Podróż w tych dniach możliwa jest wyłącznie z/do miejscowości wskazanych w rozkładach jazdy – informuje firma Sindbad z Opola.

Podróż bez przesiadki

W związku z częściowym znoszeniem obostrzeń dotyczących przemieszczania się, zarówno w Polsce jak i w Niemczech, od 4 maja Sindbad uruchomi specjalną ofertę na codzienne, bezprzesiadkowe połączenia Polska-Niemcy-Polska.

Według wstępnych ustaleń, ma ona obowiązywać do 31 maja (pierwszy wyjazd z Polski 4 maja, pierwszy wyjazd z Niemiec 6 maja). Przewoźnik będzie kursował po następujących trasach: Przemyśl – Hamburg, Bremen – Przemyśl, Przemyśl–Aachen–Przemyśl, Przemyśl–Stuttgart–Przemyśl, Przemyśl–Monachium–Przemyśl, Olsztyn–Bremen–Olsztyn, Olsztyn–Stuttgart–Olsztyn i Olsztyn–Aachen–Olsztyn.

Pasażerowie będą musieli podróżować w maseczkach ochronnych. Każdy podróżny będzie miał w autokarze do dyspozycji podwójne miejsce siedzące. Pierwszy rząd za kierowcą nie będzie dostępny dla pasażerów. Na pokładzie każdego autokaru będą się znajdowały środki dezynfekujące do rąk.

– Pasażer, u którego widoczne będą objawy takie jak wysoka temperatura, kaszel, duszności, nie będzie mógł korzystać z przejazdu – informuje przewoźnik.

Szczegółowe informacje na stronie www.sindbad.pl i w biurach agencyjnych.

comments powered by Disqus