Nowy dziecięcy świat w Krakowie. BoboWózki

BoboWózki to znana od 2004 roku marka sklepów z luksusowymi wózkami dziecięcymi. Wyróżnia nas to, że specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, a to pomaga nam być w tym niemal doskonałym.

Po wielu latach doświadczeń, o wózkach dziecięcych, fotelikach samochodowych, zmieniających się trendach oraz o coraz bardziej innowacyjnych rozwiązaniach w tym sprzęcie, nieco już wiemy. Dlatego poprzez kontakt z konsultantami handlowymi BoboWózki warto przekonać się, że jakość udzielanych przez nich porad jest na najwyższym poziomie. Głównym wyznacznikiem naszej pracy jest, by każdy bez wyjątku kto zostaje naszym Klientem był w 100% przekonany, że dokonał najlepszego wyboru. Dbamy o to, by wózki wybierane w naszych sklepach były w pełni dopasowane do wymagań i stylu życia rodziców oraz zapewniały najwyższy komfort ich pociechom. W ofercie posiadamy najlepsze dostępne na rynku wózki dla dzieci i bezpieczne foteliki samochodowe. Nasi dostawcy są już od wielu lat sprawdzonymi partnerami handlowymi.

Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w tym miesiącu, właściwie na dniach, na mapie Krakowa pojawi się nowy punkt: Salon firmowy Bobowózków, przy Al. Jana Pawła II 31. Otwieramy dla Państwa na prawie 200 m2 wyjątkowe miejsce, gdzie w szerokim asortymencie marek takich jak Cybex, Emmaljunga, Kiddy, Anex, Joolz, Be Safe, i wiele wiele innych, przy profesjonalnym doradztwie naszych specjalistów będą Państwo mogli dokonać doboru wózków i fotelików dla Waszych pociech.

Jesteśmy przekonani, że nasze kompetencje, podejście i zaangażowanie przekona Was do częstych odwiedzin tego miejsca, dokonywania zakupów, uczestnictwa w eventach, akcjach promocyjnych i innych niespodziankach szykowanych przez naszą załogę.

Emmaljunga - spełniamy marzenia

Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji wózków dziecięcych sprawiło, że obecnie Emmaljunga jest światowym liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz jakościowych. Wózek Emmaljunga to nie tylko zwykły produkt spełniający swoje funkcje, lecz cała idea która sprawia, że dziecko już od swych pierwszych dni otoczone jest największą troską i komfortem. To wszystko spowodowało, że z tej początkowo małej, rodzinnej firmy powstał producent, którego inni biorą obecnie za wzór do naśladowania.

Cybex - piękno i design

U podstaw tej marki i rozwoju jej produktów stoi nadrzędna zasada: połączenie unikalnej konstrukcji, niezrównane bezpieczeństwo i jakość oraz inteligentna funkcjonalność. Ta trzystopniowa strategia doprowadziła do rozwoju nagradzanych pionierskich siedzeń samochodowych, takich jak Sirona. CYBEX stał się nie tylko liderem w zakresie bezpieczeństwa dzieci, ale jest postrzegany jako modna marka promująca innowacyjny styl życia.

Całą ofertę znajdziecie na stronie: bobowozki.com.pl

 

comments powered by Disqus