Letnie Tanie Kinobranie. Seanse w kinie i pod gwiazdami

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Tradycyjne kinowe pokazy, seanse pod gwiazdami i strefa relaksu. Kino pod Baranami zaprasza na Letnie Tanie Kinobranie.

Wakacyjny festiwal potrwa do 27 sierpnia. Jak co roku, filmowy repertuar współtworzyli widzowie. W programie znalazło się ponad 100 filmów pogrupowanych w osiem cykli tematycznych.. Bilety na seanse kosztują 9 zł.

Jeśli akurat jesteście poza Krakowem, nic straconego. Tym razem wydarzenie odbywa się także online na platformie e-kinopodbaranami.pl, na której będą się pojawiać dodatkowe produkcje.

W kinie i pod gwiazdami

– Letnie Tanie Kinobranie to tylko tradycyjne projekcje kinowe, ale również seanse pod gwiazdami w przestrzeni renesansowego Pałacu pod Baranami oraz akcja Zbieraj KINO. Osiem obejrzanych filmów to jeden bilet gratis. Po emocjonujących pokazach filmowych, na widzów czekać będzie strefa relaksu z wygodnymi leżakami na tarasie kina – czytamy na stronie kina.

S jak szaleństwo

Dramaty, komedie, produkcje historyczne to tylko niektóre z kinowych propozycji. Już w najbliższy piątek, 10 lipca, rozpocznie się kinowa podróż ku szaleństwu.

Na dużym ekranie zobaczymy tytuły odnoszące się do wspomnianej tematyki w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie – Cate Blanchett, Willem Dafoe, Robert Pattinson, Jessica Chastain, Joaquin Phoenix, Jack Nicholson czy Zac Efron

W programie m.in. „Lighthouse”, „Lśnienie”, „Joker”, „Mechaniczna pomarańcza”, „Van Gogh. U bram wieczności”, „Błąd systemu”, „Podły, okrutny, zły”, „Climax”, „Mowa ptaków”, „Parasite” czy „Gdzie jesteś, Bernadette?”.

„S jak Szaleństwo” to również tytuł specjalnej kolekcji siedmiu filmów, które będzie można oglądać w wirtualnej Sali Kina pod Baranami.

Kolejne dwa tygodnie Letniego Taniego Kinobrania upłyną pod hasłami Tajemnica i Wyzwanie. Szczegóły dostępne na oficjalnej stronie kina.

 

comments powered by Disqus