Multikino wznawia działalność. 3 lipca pierwsze seanse

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
W piątek 3 lipca krakowskie Multikino zaprasza na pierwsze seanse filmowe.

Multipleksy po długiej przerwie wracają do gry. Cinema City już w ubiegłym tygodniu poinformowało, że wznawia działalność 3 lipca. Teraz kolejną dobrą wiadomość ma Multikino – na pierwsze seanse sieć kin również zaprasza od 3 lipca.

Oglądanie w nowych warunkach

Multikino wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu.

– We foyer kin sieci oraz w toaletach ulokowane zostaną stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny – informuje Natalia Kaleta-Nguyen z dział marketingu i sprzedaży Multikina.

Co na ekranie?

W lipcu na srebrnym ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz”. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, jak i najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca kino zaprasza na pokazyfilmu „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a.

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca będzie można nabyć w kasach kin, płacąc za nie m.in. bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem.  Ponadto będą one dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Szczegółowy repertuar wkrótce będzie dostępny na stronie www.multikino.pl.

comments powered by Disqus