Pikniki Krakowskie tym razem na Zabłociu i w parku Decjusza

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl, Archiwum

Drugi czerwcowy weekend zapowiada się gorąco! Miasto zaprasza na kolejne Pikniki Krakowskie, które tym razem odbędą się w parku Stacja Wisła na Zabłociu i w parku Decjusza.

Pikniki Krakowskie to z jednej strony okazja do poznania krakowskich parków. Wielu mieszkańców nie wie, że jest ich ok. 50, nie miało też okazji odwiedzić każdego z nich. Dlatego też organizatorzy zapraszają co tydzień w kolejne miejsca – zarówno do starszych parków, jak i do tych, które niedawno zostały wybudowane lub odnowione.

Piknik to jednak nie tylko odpoczynek w zieleni, ale też dobra zabawa i smaczne jedzenie. W akcję zaangażowana jest długa lista partnerów, dzięki którym można w foodtruckach kupić coś do picia i jedzenia lub wziąć udział w warsztatach. Więcej o tegorocznych planach pisaliśmy TUTAJ.

W sobotę 8 czerwca piknik odbędzie się w nowym parku Stacja Wisła na Zabłociu. Będzie tam można przyjechać pierwszym w tym roku bezpłatnym „parkobusem”:

W niedzielę natomiast impreza zostanie zorganizowana w parku Decjusza.

Organizatorami Pikników Krakowskich są Urząd Miasta Krakowa, Zarząd Zieleni Miejskiej i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Więcej informacji na stronie piknikkrakowski.pl.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Zwierzyniec Podgórze
comments powered by Disqus