Pearl Jam po raz pierwszy wystąpi w Krakowie

Pearl Jam ogłasza trasę po Europie w wakacje 2018 roku. 3 lipca zespół zagra w krakowskiej Tauron Arenie. Ogólna sprzedaż biletów na to wydarzenie rusza w piątek 8 grudnia.

Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie i w Krakowie.

Specjalna przedsprzedaż dla aktualnych członków fan clubu Pearl Jam Ten Club startuje dzisiaj. Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Krakowie rozpocznie się natomiast w piątek 8 grudnia o 12.00.

Wszelkie informacje będą publikowane na stronie pearljam.com.

25 lat

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionów albumów na świecie i w tym roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale