Konkurs dla placówek oświatowych. Do wygrania trzy klimatyzatory

Dlaczego klimatyzatory polepszają nam życie? Wystarczy odpowiedzieć na to pytanie w formie graficznej, aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę ANG Klimatyzacja.

Zasady są proste, a w konkursie pod nazwą „Lepsze powietrze – Lepsze życie – Poznaj Świat ANDE!" mogą wziąć udział wszystkie żłobki, przedszkola i szkoły, a także domy kultury, bursy i inne tego rodzaju placówki edukacyjno-wychowawcze z Krakowa oraz Modlnicy.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego klimatyzatory polepszają nam życie?” w formie obrazu. Każda placówka może wysłać jedną pracę. Następnie prace te zostaną opublikowane na stronie Facebookowej firmy ANG Klimatyzacja i poddane pod głosowanie.

Zwycięskie będą dwie prace, pod którymi znajdzie się największa liczba polubień. Trzecia praca zostanie wybrana spośród tych, które uzbierają przynajmniej 100 „lajków”. A do wygrania są trzy przenośne klimatyzatory AND-09 wraz z rękawem o wartości blisko 2 tys. złotych każdy.

Zgłoszenia wraz z pracą są przyjmowane do 14 lutego 2022 roku. Zeskanowany obraz należy wysłać na adres bok@myande.pl z tytułem „Praca na konkurs”.

Szczegoły konkursu i pełna treść regulaminu znaleźć można NA STRONIE ORGANIZATORA

Portal LoveKraków.pl jest patronem medialnym konkursu.

comments powered by Disqus