Rabkoland szykuje wielkie otwarcie

fot. Rabkoland
Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju otworzy swoje podwoje dla turystów i mieszkańców regionu w sobotę 25 kwietnia br. Podczas tegorocznego sezonu, na gości czekają występy na żywo i nowości. Wśród nich rollercoaster i kolejne ruchome figury. W dniu wielkiego otwarcia, pojawią się dodatkowe atrakcje i zniżki.

W tym roku, klienci Parku będą mogli nabyć bilety NO-LIMIT. Dzięki temu, będą mogli korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji do woli, płacąc tylko raz. Kupując bilet łączony, odwiedzą również Kopalnię Soli w Bochni.

Nowe atrakcje i zniżki

25 kwietnia w Rabkolandzie będzie można skorzystać z nowych atrakcji, m.in. nowego rollercoastera pod wdzięczną nazwą "Kopalnia Złota". Uczestnicy imprezy zobaczą po raz pierwszy nowe ruchome figury: Kabaret Warzyw, Papugę Gadatliwą, Hawajskie Tancerki, zespół Can Cana oraz Krasnoludy z Groty. Kolejną nowością będą łódeczki, na których będzie można się pobujać  z Kapitanem Jackiem Sparrowem. W programie oficjalnego otwarcia pojawił się występ m.in. Teatru Magii - Czary Mary.  

– Kilka programów artystycznych, w tym szkoła Magii, będzie odbywać się w każdy weekend, a także w wybrane dni tygodnia maja i czerwca. W wakacje Teatr Iluzji zagości u nas na stałe – informuje Park.

W dniu otwarcia, dzieci, które mają mniej niż 90 cm wzrostu wejdą na teren Parku płacąc symboliczną złotówkę. Reszta gości zapłaci 29 zł i będzie mogła korzystać z karuzel bez ograniczeń, aż do końca dnia. Osoby, które ukończył już 60 lat będą mogły wejść na teren Parku i korzystać ze wszystkich atrakcji za 15zł.

Jeden bilet do Rabkolandu i Kopalni Soli w Bochni


W ofercie Rabkolandu pojawiła się możliwość zakupu biletu łączonego w cenie 40 zł. Płacąc tylko raz, turyści mogą cały dzień korzystać do woli z atrakcji Parku, a w innym, dogodnym terminie zwiedzić Kopalnię Soli w Bochni. Wcześniej należy dokonać rezerwacji swojej wizyty mailowo lub telefonicznie.

– Płatność za cały pakiet następuje w pierwszym z obiektów, który mamy zamiar odwiedzić. Na wizytę w Kopalni, jeśli zdecydujemy się najpierw odwiedzić Rabkoland mamy czas do końca miesiąca – informuje Rabkoland.

Magiczne miasteczko

Wesołe miasteczko składa się z 16 ulic i 6 placów, które zostały oznakowane jak w prawdziwym mieście. Znajduje się tutaj ponad 150 ruchomych figur, 70 urządzeń rozrywkowych, w tym 34 główne atrakcje.

Przy wejściu do Parku, na placu pod Basztami znajduje się kataryniarz ubrany w strój góralski, który kręcąc korbą opowiada śmieszne historyjki. Wybrane postaci tworzą całe scenki. Na przykład Cyrk Piccolo składa się z 48 figur zwierząt i ludzi. Takie figury rozmieszczono w 22 miejscach. Na placu pod Krówkami turyści mogą podjąć próbę pobicia rekordu w dojeniu sztucznej krowy Robculi. Stoisko do dojenia obsługiwane jest przez krowiego doktora.

W parku rozrywki znajduje się również Dom do góry nogami, w którym można poczuć się co najmniej dziwnie, a także Muzeum Rekordów i Osobliwości oraz Muzeum Orderu Uśmiechu.
comments powered by Disqus