Comarch HealthNote, czyli Twoje własne centrum dowodzenia zdrowiem

fot. Comarch HealthNote

Nie pamiętasz terminu wizyty u lekarza? Nie wymienisz z pamięci wszystkich przebytych chorób? Wyleciała ci z głowy data ostatniego szczepienia dziecka? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że należysz do zdecydowanej większości osób, które zapominają takich informacji. Rozwiązaniem Twoich problemów będzie aplikacja mobilna Comarch HealthNote.

Comarch HealthNote to internetowa książeczka medyczna łącząca ze sobą pacjentów i lekarzy. Dzięki niej w jednym miejscu zgromadzisz kompletną dokumentację medyczną na temat swojego stanu zdrowia.

Do aplikacji możesz wprowadzić między innymi zalecenia lekarza, skierowania, recepty, pomiary i wyniki badań, a co najważniejsze, możesz udostępnić swoje dane lekarzowi za pomocą kodu QR. Wystarczy jedno kliknięcie, a lekarz otrzyma pełną informację na temat Twojego zdrowia na czas trwania sesji.

Wygoda i bezpieczeństwo

Będąc użytkownikiem Comarch HealthNote, masz też możliwość całodobowego rejestrowania swoich dolegliwości i symptomów chorobowych. Sama aplikacja jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z nią również, jeśli na co dzień stronisz od nowych technologii. Z usługi możesz korzystać także z poziomu przeglądarki.

Warto pamiętać, że podczas wprowadzania danych i korzystania z aplikacji masz oczywiście zapewnione pełne bezpieczeństwo. Wszystkie informacje na Twój temat przechowywane są w bezpiecznej chmurze Comarch EHR, stanowiącej specjalne archiwum danych. Zabezpieczony jest również sam dostęp do aplikacji. Hasło, kod PIN, odcisk palca, a może Face ID? Wybór należy do Ciebie!

Z myślą o przyszłości

Chociaż z każdym dniem aplikacja zyskuje kolejnych entuzjastów, programiści Comarch nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Cały czas zbierają i analizują opinie klientów, które w przyszłości pozwolą skutecznie udoskonalić produkt.

W planach są też kolejne innowacyjne rozwiązania, z których oprócz użytkowników aplikacji skorzystają także placówki medyczne oraz sami lekarze. Inne metody przesyłania danych, dostosowanie aplikacji do potrzeb dzieci czy seniorów, tryb pracy offline - to tylko niektóre pomysły czekające na realizację.

Aby skorzystać z wszystkich możliwości aplikacji Comarch HealthNote, wystarczy pobrać ją z Google Play, App Store lub wejść na stronę healthnote.pl i założyć swoje indywidualne konto.

comments powered by Disqus